W czym na wesele? W eleganckiej sukience!

przykładowa sukienka na weseleSezon weselny w pełni. Pewnie niejedna z was zastanawia się, jaką sukienkę założyć na ślub i wesele znajomych, krewnych, czy przyjaciół. Co króluje obecnie w modzie, a w czym lepiej się nie pokazywać.

Podpowiadamy: ten, jak i wcześniejsze sezony, to sezon na eleganckie sukienki. Każda kobieta i każda dziewczyna zaprezentuje się rewelacyjnie w kolorowej, letniej i eleganckiej sukience. Ważne, by nie popełnić dwóch podstawowych błędów: sukienka na ślub, nie powinna być w białym ani czarnym kolorze. Biel, to kolor zarezerwowany dla panny młodej, czerń na żałobę, lub oficjalne, poważne uroczystości, nie te kojarzące się ze szczęściem związanym z zawarciem związku małżeńskiego. Starajcie się więc unikać tych dwóch kolorów i ich pochodnych.

Eleganckie sukienki, jakie obecnie królują i brylują na parkietach i w salonach, to głównie sukienki midi i mini. Choć, nie należy celowo stronić od maxi, które nie odchodzą od łask, zwłaszcza jeśli mają ładny dekolt, czy ciekawe wycięcia.

Grunt, to zachować we wszystkim umiar, bo właśnie tego oczekuje się od strojów damskich w tym sezonie. Elegancja, klasa i szyk, czyli ładna elegancka sukienka, plus pasujące dodatki i można wyruszać na bal!