postheadericon Spodnie męskie – jak je kupować?

Niemal trzy czwarte roku mężczyźni prezentują się w klasycznych, długich spodniach. Ten rodzaj garderoby jest w ich przypadku nieodzowny i zawsze dobrze, aby w szafie prawdziwego gentelmana znalazło się kilka par. Nim jednak wybierzesz określony ich model, zajrzyj w dalsze fragmenty tekstu.

Według rozmiaru

spodnie męskiePamiętaj, że każdy sklep odzieżowy może posiadać odrębną rozmiarówkę, dlatego też fakt, że w jednym butiku masz dany rozmiar nie oznacza, że identyczny numer, ale innej marki będzie na Tobie leżał tak samo świetnie. Zamiast sugerować się liczbami widniejącymi na metce wybieranego ciucha, warto zwrócić uwagę na wymiary własnego ciała. Przed wyjściem na zakupy, dokładnie zmierz się w pasie oraz pobierz miarę z nogawek ulubionej pary. Dzięki temu znacząco przyspieszysz przymiarkę i poszukiwania idealnego rozmiaru.

Nie wszystkim to, co modne

Nie sugeruj się przede wszystkim trendami w modzie, jeśli chcesz prezentować się elegancko, stylowo, a przy tym czuć w pełni komfortowo. Musisz wiedzieć, że nie każdemu mężczyźnie dobrze będzie we wszystkich modnych  aktualnie fasonach. Modne spodnie męskie Dstreet często są tylko dla wybranych grup konsumentów – na przykład spodnie rurki męskie, mimo iż są trendy, niestety nie powinny trafiać na nogi krępe, przysadziste, mocno rozbudowane z wyraźnie uwydatnionymi mięśniami. Zginie natomiast w fasonie baggy mężczyzna niski i drobnej budowy.

Co mieć na względzie?

Przeglądając oferty sklepów odzieżowych, kiedy ustalisz już jaki rozmiar będzie dla Ciebie optymalny, zwróć szczególną uwagę na materiał z jakiego konkretny model został uszyty. Trzeba mieć świadomość, że przykładowo spodnie męskie z dużą zawartością elastyny w składzie szybko się rozciągną, więc lepiej w tym wypadku zakupić parę za ciasną niż za luźną, która poluzuje się wraz z biegiem czasu jeszcze bardziej. Idealny – zarówno fason, jak i rozmiar – opisywanej garderoby męskiej jest wtedy, gdy przymierzając możemy włożyć do środka palec. Jeśli tak, kupujmy bez zastanowienia, jeśli nie – zróbmy parę przysiadów i sprawdźmy, czy nie czujemy się skrępowani a nasze ruchy nie są ograniczone.

Comments are closed.