postheadericon Kusząca propozycja dla odważnych

Jednym z elementów bielizny, które podwyższają atrakcyjność a także poziom seksualności jest pas do pończoch. Ten unikatowy dodatek sprawi, że cała sylwetka nabierze nowego wymiaru i pozwoli na urzeczenie swoim nietuzinkowym wyglądem.

Zawsze na miejscu

Pasy do pończoch są po to, aby pończochy trzymały się nóg, nie spadały i nie zsuwały się. Taki komfort przyczynia się do wykonywania swobodnych ruchów przy każdej okazji. Będzie się on rewelacyjnie prezentował z odpowiednio dobranymi figami, stringami, gorsetem, biustonoszem. Komplet z jednej serii firmy Gorteks nada estetycznego wyglądu.

Zmysłowe materiały

Ten niezastąpiony produkt wykonany jest najczęściej z najwyższej jakości materiałów: koronek, tiuli a także klasycznych gładkich tkanin. Pas jest zapinany na haftki oraz posiada troczki o regulowanej długości. Same zapięcia mogą kontrastować z całością i przypominać biżuterię. Dodatkowe tasiemki dodadzą oczekiwanego luksusowego wyglądu.

Kolory i wzory

Szeroki wybór pozwala na wybranie pasów w dowolnej kolorystyce, z czego najbardziej popularna jest czerń i biel. Ozdobne wykończenia jak i hafty będą odpowiedzią na to, co się lubi i jaki jest dany styl.

Zawsze pod ręką

Posiadanie takiej bielizny w damskiej garderobie będzie koniecznością, jeśli lubimy zaskakiwać. To także artykuł must have kiedy nosimy sukienki, spódnice a pod spodem chce się wyglądać równie pięknie jak na zewnątrz. Spełnienie oczekiwań jest podstawą toteż zawsze warto uzyskiwać najlepszy efekt.

Comments are closed.