postheadericon Czym są saszetki nerki?

saszetka-nerkaW ostatnim czasie wiele osób nosi nerki saszetki na wiele różnych sposobów. Z założenia, zakłada się je na biodra, jednak niektórzy noszą je tak jak torebki – przełożone przez ramię. Oba te sposoby są wygodne oraz sprawiają, że możliwe jest noszenie przydatnych rzeczy w komfortowy i bezpieczny sposób.

Praktycznie każda nerka saszetka jest zapinana na zamek, co sprawia, że włożone do niej rzeczy nie mają szans się wysunąć. Wiele nerek jest pojemnych, więc można do nich włożyć telefon komórkowy, portfel czy inne przydatne rzeczy jak np. chusteczki higieniczne.

Saszetki nerki przydatne są również w podróży, gdyż uzyskuje się wówczas łatwy dostęp do przydatnych rzeczy, jak np. dokumenty czy bilety. Nie ma potrzeby ściągania bagażu z półki w pociągu czy autobusie. Wygoda noszenia sprawia, że wiele osób nosi nerki na codzień, w każdych warunkach.

Do zalet saszetek można również zaliczyć fakt, iż w wielu przypadkach są one nieprzemakalne. Nie ma więc obaw, iż telefon czy portfel zmokną podczas nagłej ulewy lub uprawiania sportów wodnych np. kajakarstwa. Często są również używane na różnego rodzaju festiwalach muzycznych. Nie zawadzają podczas skakania na koncercie oraz chronią telefon przed uszkodzeniem lub zgubieniem.

Comments are closed.