postheadericon Czapki zimowe dla każdego licealisty

Czapka zimowe w pewnych okresach życia wydaje się zbędnym dodatkiem, który psuje stylizację skrzętnie przygotowaną rano. Przez okres buntu przechodzą zarówno dziewczyny, jak i chłopcy. Nikogo nie dziwią potem zasmarkane nosy i rozkładająca gorączka. Czapki zimowe nie muszą być jednak powodem do wstydu. Aktualne trendy umożliwiają zimowej czapki praktycznie do każdego prezentowanego przez młodzież stylu.

ZIMOWE ROZKOSZE- CZAPKI DLA DZIEWCZĄT
Czerwone, zmarznięte uszy nie zachwycą żadnego chłopaka, ani tym bardziej mężczyzny. W chłodniejsze dni, które jeszcze nie stanowią pełnej krasy zimy, postawić można na przepięknie wykonane nauszniki. Naniesiona na nie grafika, czy wzór świetnie pokażą kim jesteśmy. Zmarzluchy powinny „podać sobie rękę” z prostymi wełnianymi czapkami, które ułożą włosy dookoła łabędziej szyi. Brak aplikacji nada tej czapce uniwersalnego charakteru. Dziewczyny podążające za modą zdecydować mogą się na kapelusze wykonane m.in z flauszu.

ZIMA NAM NIE STRASZNA- CZAPKI DLA CHŁOPCÓW
Odpowiednio utrwalone np. pastą, czy żelem fryzura przetrwa nawet bliskie spotkanie z czapką. Dla młodego mężczyzny dobrym wyborem będą czapki zimowe od PreOrder wykonane z wełny, lub kaszmiru. Najpopularniejszy wybór zeszłego sezonu (najprawdopodobniej również tegorocznego) stanowi szara, kaszmirowa czapka. Dla znawców ostatnich trendów dobrą alternatywą będzie kraciasty kaszkiet. Tego typu nakrycie głowy doda elegancji i klasy potrzebnej do poderwania każdej dziewczyny.

Comments are closed.