Bluza dla kibiców i nie tylko

Szukając odzieży dla kibiców można natrafić na słabo gatunkowe ubrania, które szybko się niszczą. Warto zwrócić uwagę na jakość, by móc cieszyć się nowym ubraniem przez długie lata. Doskonałym wyborem jest bluza 60 tka. W takiej bluzie z pewnością zostanie się zauważonym. Ale czym się charakteryzuje oraz co odróżnia ją od innych bluz? 

Bluza 60 tka jest bluzą uszytą w Polsce przez firmę Extreme Adrenaline, która zajmuje się szyciem odzieży dla kibiców. Bluza jest w kolorze czarnym z ciekawym nadrukiem z przodu i z tyłu. Nadruk powstał za pomocą sitodruku. Projekt oraz wykonanie jest dopracowane w każdym calu. Dół bluzy i rękawy posiadają ściągacz dzięki czemu łatwo dopasuje się do każdej sylwetki. Oryginalność i jakość tej bluzy zaspokoi nawet najbardziej wymagającego klienta. 

BLUZA EXTREME ADRENALINE

bluza 60 tka

Jak dbać o bluzę by móc cieszyć się nią jak najdłużej? Produkt należy prać w maksymalnie w 40 stopniach. Istotne jest również by nie prasować bluzy po jej nadruku co mogłoby doprowadzić do szkodzeń. Bluza posiada ciekawy nadruk, który z pewnością wzbudzi szacunek innych osób. Nie jest związana konkretnie z jednym klubem co czyni ją bluzą uniwersalną, którą można założyć na różne mecze czy spotkania. Jest dość specyficzna, ale to czyni ją właśnie wyjątkową. Posiada nadruk ”Śmierć konfidentom ulicy zasada sprzedawczyka czeka kara” oraz ”ACAR All Cops Are Bastards”. Dzięki chęci wyróżnienia się z tłumu zakup tej bluzy w tym sklepie będzie strzałem w dziesiątkę. Dostępne są w rozmiarach od S do 3XL.

  • Materiał: 100% bawełny,
  • Gramatura bluzy: 340 m/g
  • Kolor: czarny