Biustonosze do zadań specjalnych

Głęboko wycięty dekolt, sukienka bez pleców, bluzka wiązana na szyi… Wiele pań martwi się, że ubrania te wymagają posiadania idealnego biustu, gdyż nie można do nich założyć biustonosza. Na szczęście producenci biustonoszy stworzyli modele, które można założyć pod każde ubranie.

Biustonosze do zadań specjalnych najczęściej mają odpinane ramiączka, silikonowy tył lub zapięcie na szyi. Produkują je wszystkie znane marki gorseciarskie, gdyż zapotrzebowanie na tego typu modele jest ogromne. Najprostszą formą biustonosza do zadań specjalnych jest stanik z odpinanymi ramiączkami, które można wymienić na przeźroczyste ramiączka z silikonu. Można nosić go do sukienek i bluzek bez ramiączek.

Kolejnym popularnym modelem jest biustonosz z silikonowym tyłem, który zakłada się do ubrań bez pleców. Pasek z silikonu powoduje, że biustonosz nie jest widoczny z tyłu. Istnieją również biustonosze, których ramiączka można zapinać na karku, dzięki czemu nie widać ich spod ubrań wiązanych na szyi.

Od jakiegoś czasu można także kupić silikonowe biustonosze bez ramiączek i pleców. Można je zakładać do bardzo mocno wydekoltowanych kreacji, jednak nie nadają się one do podtrzymywania dużych piersi.